• info@glokalenerji.com

Solar Aydınlatma

Solar Lamba Nerelerde Kullanılır ?
Güneş ışığının ulaştığı her alanda kullanmak mümkündür. Doğrudan güneş ışını alan yerlerde, solar lamba aydınlatma etkisini göstererek daha fazla karanlık alana ulaşarak aydınlatmasını sağlayacaktır.

Özellikle peyzaj alanları,bahçe, binalar , garaj önleri, çatı ve sokak vb yerlerde aydınlatmaları kullanmak son derece rahat ve uygundur . Kablo ve elektrik tesisatının ulaşmadığı her hangi bir yerde rahatlık ile kullanabilirsiniz.

Çevreye ve doğaya bir katkıda bulunabilir ve normal bir lambanın aydınlatma zamanından daha da fazla verim alırsınız.

Hareket ve Gündüz-Gece Işık Sensörleri
Güneş enerjili lambaların sahip olduğu bir başka üstün özellik olan hareket algılama özelliği sayesinde, solar aydınlatmalar ekstradan 3-4 saate kadar ulaşan batarya tasaruffu sağlar. Solar lamba da bulunan birkaç yanma şeklinden herhangi birini seçebilir ve mekanın hangi şekilde aydınlatmak istiyorsanız o şekilde kullanabilirsiniz. Bu ayarlar ile birlikte isterseniz aydınlatacağınız mekanı devamlı aydınlatabilir yada uzun süreler boyunca aydınlatabilirsiniz. Ayrıca, her güneş enerjili aydınlatmaların sahip olduğu gece ve gündüzü algılayan ışık sensörler ile birlikte, ürününüz yanlız karanlık olduğunda çalışır ve bataryadan tasarruf yapar.

Not : Aydınlatma modları lambadan lambaya değişiklik gösterebilmektedir.

solar-aydınlatma

Ortam Koşullarına Ne Kadar Dayanabilir
Tüm solar aydınlatma ürünlerimiz IP65 su geçirmez sertifakasına sahiptir. Toz ve sıvı teması olsa dahi hiç bir şekilde içerisine nüfuz edememektedir. Güneş enerjili lambalarımız çoğu sert ortam koşullarına dayanıklıdır ve uzun yıllar boyunca herhangi bir sıkıntı yaşamadan kullanma imkanı sunmaktadır.

Peki Neden Solar Aydınlatma ?
Solar aydınlatmanın herşeyden önce çevre ve doğa dostudur. Günden güne artan elektrik fiyatları ve yaşam koşulları zorlaşmaktadır. Bu durum göz önünde bulundurduğumuzda, güneş enerjisini kullanan lambalar uzun sürede bütçenize çok katkı sağlayacaktır. Ayrıca güneş enerjili lambalar hiçbir kablo masrafı ve montaj kurulum masrafı çıkarmaz. Evinizin bahçesine ve işyerinize güzel bir görüntü verir. Güneş enerjili aydınlatma alanındaki tecrübemiz ve direk en kaliteli üreticilerden yaptığımız ithalat hizmetimizle sizlere en iyi fiyati vereceğimizin garantisini vermekteyiz. Her ürünümüz garantili ve ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.